Biblioteka Pytań Angażującego Lidera

Empowerment Coaching Krakow Biblioteka Pytan Angazujacego Lidera

Jesteś liderką, liderem? Odpowiadasz w pracy za zespół? A może prowadzisz projekt w rozproszonym zespole?

W Bibliotece Pytań Angażującego Lidera, dostępnej w formacie pliku *.pdf, znajdziesz pytania, które możesz szybko wykorzystać w pracy, zarówno na spotkaniach 1-na-1,
jak i na spotkaniach zespołowych.

 

Głównym celem tych pytań jest zapewnienie poczucia psychologicznego bezpieczeństwa w pracy.

 

Takie podejście bardzo pozytywnie wpływa na Twoich pracowników. Jego wynikiem jest naturalna motywacja, poczucie sprawczości, szacunku, bycia docenianym i ostatecznie rosnące zadowolenie z pracy. Dzięki temu wzrasta zaangażowanie, które jest wynikiem autonomicznej, wewnętrznej decyzji pracownika.

Biblioteka powstała w wyniku wielu sesji coachingowych prowadzonych z menadżerkami i menadżerami średniego i wyższego szczebla.  Odnosi się do bardzo konkretnych sytuacji i zawiera praktyczne rozwiązania do wykorzystania od zaraz.
Oprócz tzw. mocnych pytań otwartych, znajdziesz w niej elementy myślenia krytycznego (metoda Sokratejska), elementy sztuki facylitacji spotkań grupowych oraz elementy ewaluacji planu wspierające proces wspólnego wypracowywania decyzji. 

To pierwsza wersja tej książeczki. Będzie sukcesywnie rozwijana, dopracowywana i przesyłana do subskrybentów witryny Empowerment Coaching.

 

Podaj swoje dane, aby pobrać bezpłatną Bibliotekę