Empowerment Coaching Krakow GPI Platform slajd 1
GPI-Symbol-Left.png

PLATFORMA PEOPLE  INTELLIGENCE

NASTĘPNEJ GENERACJI

BADANIE KOMPETENCJI

Great People Inside (GPI) to jedyna na świecie w pełni konfigurowalna Platforma do Ocen Kompetencji i Badań 360°.

Mierzy tylko to, co jest dla Ciebie ważne.

Stosując w pełni walidowane aspekty psychometryczne i 360°, można tworzyć całkowicie spersonalizowane oceny specyficzne dla kompetencji, wartości, wymagań lub celów dowolnej roli, organizacji lub działu - w dowolnym miejscu na świecie.

Ocena może być krótka / długa, prosta / złożona i może zająć od 12 min dla stanowisk na poziomie podstawowym do 60+ min dla stanowisk wysokiego szczebla.

Dlaczego firmy wybierają Great People Inside?

 
 1. Personalizacja - z bogatego portfolio zarówno standardowych kwestionariuszy, jak i indywidualnych aspektów wybierasz tylko to, czego potrzebujesz i płacisz tylko za to, z czego korzystasz.
   

 2. Elastyczny cennik - spersonalizowana struktura aspektów i cen GPI została zaprojektowana tak, aby odpowiadała Twoim potrzebom korzystania z ocen.
   

 3. Konkurencyjne ceny - GPI zwykle pokonuje cenowo wszelkie inne porównywalne systemy ocen. A jego unikalne możliwości personalizacji stanowią jego przewagę.

 1. Możliwości wartościowania, i dokładność - np. przy bardzo niskim koszcie „na jednego kandydata” do pracy, rozmawiasz tylko z kandydatami, którzy spełniają Twoje oczekiwania.​
   

 2. Łatwość użytkowania - raporty są łatwe w odczytaniu, mogą być używane przez menedżerów liniowych (nie tylko konsultantów i pracowników działu HR).
   

 3. Dostępność - system zaprojektowany do użytku na dowolnym urządzeniu (mobilnym, tablecie, laptopie i komputerze stacjonarnym) w dowolnym miejscu.

GPI OCENIA WSZYSTKO
WG TWOICH POTRZEB

Empowerment Coaching Krakow GPI portfolio aspektow
 

JAK TO DZIAŁA

Empowerment Coaching Krakow GPI jak to działa
 

Umów się na
sesję informacyjną GPI

Empowerment Coaching Krakow Umow Sie GPI

Dziękujemy za przesłanie formularza!