Empowerment Coaching: GPI Background 004.webp
GPI-Symbol-Left.png

PLATFORMA PEOPLE  INTELLIGENCE

NASTĘPNEJ GENERACJI

BADANIE KOMPETENCJI

Great People Inside (GPI) to jedyna na świecie w pełni konfigurowalna Platforma do Ocen Kompetencji i Badań 360°.

Mierzy tylko to, co jest dla Ciebie ważne.

Stosując w pełni walidowane aspekty psychometryczne i 360°, można tworzyć całkowicie spersonalizowane oceny specyficzne dla kompetencji, wartości, wymagań lub celów dowolnej roli, organizacji lub działu - w dowolnym miejscu na świecie.

Ocena może być krótka / długa, prosta / złożona i może zająć od 12 min dla stanowisk na poziomie podstawowym do 60+ min dla stanowisk wysokiego szczebla.

Dlaczego firmy wybierają Great People Inside?

 
 1. Personalizacja - z bogatego portfolio zarówno standardowych kwestionariuszy, jak i indywidualnych aspektów wybierasz tylko to, czego potrzebujesz i płacisz tylko za to, z czego korzystasz.
   

 2. Elastyczny cennik - spersonalizowana struktura aspektów i cen GPI została zaprojektowana tak, aby odpowiadała Twoim potrzebom korzystania z ocen.
   

 3. Konkurencyjne ceny - GPI zwykle pokonuje cenowo wszelkie inne porównywalne systemy ocen. A jego unikalne możliwości personalizacji stanowią jego przewagę.

 1. Możliwości wartościowania, i dokładność - np. przy bardzo niskim koszcie „na jednego kandydata” do pracy, rozmawiasz tylko z kandydatami, którzy spełniają Twoje oczekiwania.​

 2. Łatwość użytkowania - raporty są łatwe w odczytaniu, mogą być używane przez menedżerów liniowych (nie tylko konsultantów i pracowników działu HR).

 3. Dostępność - system zaprojektowany do użytku na dowolnym urządzeniu (mobilnym, tablecie, laptopie i komputerze stacjonarnym) w dowolnym miejscu.

GPI OCENIA WSZYSTKO
WG TWOICH POTRZEB

 

JAK TO DZIAŁA

 

Umów się na

sesję informacyjną GPI

Empowerment Coaching: GPI platform
 

ul. Chełmońskiego 130F, 31-340 Kraków, woj. małopolskie
e-mail: kontakt@empowerment-coaching.com, tel: +48 665 871 230

 • LinkedIn Ikona społeczna
 • Facebook Social Ikona
 • Pinterest

©2021 by Empowerment Coaching