Empowerment Coaching: GPI Background 004.webp
GPI-Symbol-Left.png

PLATFORMA PEOPLE  INTELLIGENCE

NASTĘPNEJ GENERACJI

BADANIE KOMPETENCJI

Great People Inside (GPI) to jedyna na świecie w pełni konfigurowalna Platforma do Ocen Kompetencji i Badań 360°.

Mierzy tylko to, co jest dla Ciebie ważne.

Stosując w pełni walidowane aspekty psychometryczne i 360°, można tworzyć całkowicie spersonalizowane oceny specyficzne dla kompetencji, wartości, wymagań lub celów dowolnej roli, organizacji lub działu - w dowolnym miejscu na świecie.

Ocena może być krótka / długa, prosta / złożona i może zająć od 12 min dla stanowisk na poziomie podstawowym do 60+ min dla stanowisk wysokiego szczebla.

Dlaczego firmy wybierają Great People Inside?

 
  1. Personalizacja - z bogatego portfolio zarówno standardowych kwestionariuszy, jak i indywidualnych aspektów wybierasz tylko to, czego potrzebujesz i płacisz tylko za to, z czego korzystasz.
     

  2. Elastyczny cennik - spersonalizowana struktura aspektów i cen GPI została zaprojektowana tak, aby odpowiadała Twoim potrzebom korzystania z ocen.
     

  3. Konkurencyjne ceny - GPI zwykle pokonuje cenowo wszelkie inne porównywalne systemy ocen. A jego unikalne możliwości personalizacji stanowią jego przewagę.

  1. Możliwości wartościowania, i dokładność - np. przy bardzo niskim koszcie „na jednego kandydata” do pracy, rozmawiasz tylko z kandydatami, którzy spełniają Twoje oczekiwania.​

  2. Łatwość użytkowania - raporty są łatwe w odczytaniu, mogą być używane przez menedżerów liniowych (nie tylko konsultantów i pracowników działu HR).

  3. Dostępność - system zaprojektowany do użytku na dowolnym urządzeniu (mobilnym, tablecie, laptopie i komputerze stacjonarnym) w dowolnym miejscu.

GPI OCENIA WSZYSTKO
WG TWOICH POTRZEB

Empowerment Coaching: GPI portfolio aspektow
 

JAK TO DZIAŁA

Empowerment Coaching: GPI jak to działa
 

Umów się na

sesję informacyjną GPI

Empowerment Coaching: GPI platform

Dziękujemy za przesłanie formularza!