top of page
Great People Inside dla Firm: Slideshowgi
Empowerment Coaching Krakow GPI Platform slajd 1
GPI-Symbol-Left.png

PLATFORMA PEOPLE  INTELLIGENCE
NASTĘPNEJ GENERACJI

BADANIE KOMPETENCJI

Great People Inside (GPI) to jedyna na świecie w pełni konfigurowalna Platforma do Ocen Kompetencji i Badań 360°.
Mierzy tylko to, co jest dla Ciebie ważne.
 

Stosując w pełni walidowane aspekty psychometryczne i 360°, można tworzyć całkowicie spersonalizowane oceny specyficzne dla kompetencji, wartości, wymagań lub celów dowolnej roli, organizacji lub działu - w dowolnym miejscu na świecie.

Ocena może być krótka / długa, prosta / złożona i może zająć od 12 min dla stanowisk na poziomie podstawowym do 60+ min dla stanowisk wysokiego szczebla.

Dlaczego firmy wybierają Great People Inside?

Great People Inside dla Firm: Wstęp
 1. Personalizacja - z bogatego portfolio zarówno standardowych kwestionariuszy, jak i indywidualnych aspektów wybierasz tylko to, czego potrzebujesz i płacisz tylko za to, z czego korzystasz.
   

 2. Elastyczny cennik - spersonalizowana struktura aspektów i cen GPI została zaprojektowana tak, aby odpowiadała Twoim potrzebom korzystania z ocen.
   

 3. Konkurencyjne ceny - GPI zwykle pokonuje cenowo wszelkie inne porównywalne systemy ocen. A jego unikalne możliwości personalizacji stanowią jego przewagę.

 1. Możliwości wartościowania, i dokładność - np. przy bardzo niskim koszcie „na jednego kandydata” do pracy, rozmawiasz tylko z kandydatami, którzy spełniają Twoje oczekiwania.​
   

 2. Łatwość użytkowania - raporty są łatwe w odczytaniu, mogą być używane przez menedżerów liniowych (nie tylko konsultantów i pracowników działu HR).
   

 3. Dostępność - system zaprojektowany do użytku na dowolnym urządzeniu (mobilnym, tablecie, laptopie i komputerze stacjonarnym) w dowolnym miejscu.

GPI OCENIA WSZYSTKO
WG TWOICH POTRZEB

Empowerment Coaching Krakow GPI portfolio aspektow
Great People Inside dla Firm: Wg Twoich Potrzeb

GPI - JAK TO DZIAŁA

Empowerment Coaching Krakow GPI jak to działa
Great People Inside dla Firm: Jak to działa

Umów się na
sesję informacyjną GPI

Empowerment Coaching Krakow Umow Sie GPI

Dziękujemy za przesłanie formularza!

Great People Inside dla Firm: Kontakt
bottom of page