top of page

Coaching Relacji z Trudnym Szefem

 

Nie ma co ukrywać, że od kontaktów z przełożonym zależy bardzo wiele. Chyba każdy z nas usłyszał kiedyś sformułowanie „Nie dogaduję się z szefem” – a nawet sam je wypowiedział. Brak porozumienia to jednak nie najgorsza z możliwych sytuacji, chociaż niewątpliwe rzutuje na poziom naszego zadowolenia z pracy.
W ekstremalnych przypadkach konflikty z przełożonym mogą nawet być bodźcem do rzucenia wypowiedzeniem na biurko. Czy takie relacje z trudnym szefem da się poprawić?

Trudna sytuacja w pracy – jak można jej zaradzić?

Nie inaczej, jak w przypadku innych relacji w naszym życiu, pomocne w ich poprawieniu będzie „nauczenie się” preferencji naszego przełożonego. Decydowanie o tym, w jaki sposób będziemy reagować w określonych sytuacjach to jedno z możliwych rozwiązań, które pomoże nam załagodzić konflikty.
Jakie korzyści może przynieść Ci Coaching Relacji z Trudnym Szefem? Nasze spotkania mogą okazać się pomocne w określeniu osobowości Twojej i Twojego przełożonego, tego, jakie podejście preferujecie podczas rozwiązywania problemów oraz jakiego stopnia komunikatywności oczekujecie. Odmienność w tych aspektach jest częstym źródłem konfliktów, natomiast nie jest przeszkodą nie do pokonania. Jeśli czujesz, że zyskanie takich umiejętności w kontaktach międzyludzkich będzie dla Ciebie użyteczne, zapisanie się na nasze sesje coachingowe będzie dobrym wyjściem. 

Coaching Relacji z Trudnym Szefem – kilka szczegółów

Tak, jak inne nasze sesje coachingowe, w przypadku opisywanych tu spotkań obowiązują zbliżone do nich warunki.


Podstawą jest sesja trwająca 1h, której koszt wynosi 200 - 250 zł. Częstotliwość spotkań to zaś jedna sesja na tydzień, która odbywa się przy pomocy wybranego komunikatora internetowego.


Te zasady to jednak tylko swego rodzaju baza – każda sytuacja jest inna i nierzadko wymaga indywidualnego podejścia, które również możemy zapewnić. Niezależnie od przypadku, sesje coachingowe Relacji z Trudnym Szefem są poufne i opierają się na wspólnym zaufaniu. Zawieramy między sobą pewnego rodzaju kontrakt, który ma przynieść określony rezultat – jeśli jednak będziesz z niego niezadowolony, możemy go rozwiązać lub odpowiednio zmodyfikować.

Jak sobie radzić z trudnym szefem – pierwsze wskazówki

Zapraszamy do skorzystania z pierwszych wskazówek i podpowiedzi nt. tego jak sobie radzić z trudnym szefem.

Na naszym blogu opublikowaliśmy posty dedykowane tematowi relacji z szefem lub szefową.

Zawarte w nich wskazówki oraz wiedza dotycząca stylu pozyskiwania informacji, uczenia się oraz podejmowania decyzji są skuteczne nie tylko w kontaktach z szefem, ale również w kontaktach z trudnymi pracownikami lub klientami.

 

Oferta na Coaching Relacji z Trudnym Szefem w Empowerment Coaching Kraków
bottom of page