top of page

Coaching Pracy Zdalnej

W chwili obecnej większość z nas nie wyobraża już sobie pracy w trybie innym, niż hybrydowy. A przecież jeszcze tak niedawno codziennie wstawaliśmy do pracy i wyjeżdżaliśmy do firmy, biura, urzędu, szkoły, uczelni. Pandemia wprowadziła ogromne zmiany w naszym życiu. Dziś trudno wyobrazić sobie naszą egzystencję bez sprawnego połączenia internetowego. Ale, jak wszystko w naszym życiu, ta zmiana niesie ze sobą okazje i zagrożenia. Pozytywy i negatywy. I to od nas zależy jak dobrze się do tej zmiany przystosujemy i jak mądrze ją wykorzystamy.

Coaching Pracy Zdalnej – jakie korzyści przynoszą takie sesje?

Praca zdalna z domu sprawiła, że zaciera się granica pomiędzy życiem prywatnym i zawodowym. Co więcej, jeśli również nasz partner/małżonek pracuje z domu, jeśli mamy dzieci, które również uczą się zdalnie - wszystko ląduje w jednym kotle, miesza się i stawia przed nami ogromne wyzwania. Coraz trudniej jest uzyskać spokój, ciszę, prywatność, a granice coraz bardziej się zacierają.


Coaching Pracy Zdalnej pomoże Ci przede wszystkim narysować granice na nowo i wyposaży Cię w konkretne techniki, które oddzielą świat pracy od życia prywatnego. Nauczy Cię również dojrzałego komunikowania się z członkami swojej rodziny i uzbroi w umiejętność wypracowywania kompromisów. 

W obszarze samej pracy nauczysz się technik przygotowywania i prowadzenia rozmów video, prezentowania swojej pracy, organizowania swojego czasu, zapewniania przestrzeni na samodzielną pracę i przekonującego raportowania swoich postępów. 
 

Jeśli jesteś liderem zespołu, Twoja wiedza poszerzy się o zrozumienie tego, co jest szczególnie ważne w pracy zdalnej dla członków Twojego zespołu. Utrzymanie równowagi pomiędzy kontrolą, a wspieraniem, empatia, umiejętność prowadzenia zdalnych spotkań, angażowania wszystkich członków zespołu, szybkiego rozpoznawania trudności, z którymi borykają się Twoi ludzie - to wszystko stanie się Twoją mocną stroną. Nie bez znaczenia będzie również umiejętność wspierania wybranych osób w sytuacjach kryzysowych.

A to wszystko będzie możliwe, jeżeli w pierwszej kolejności nauczysz się mądrze dbać o siebie. Nie można bowiem dać innym tego, czego samemu się nie ma.

Coaching Pracy Zdalnej – przebieg kontraktu coachingowego

Standardowa współpraca wygląda następująco:

  • czas trwania jednej sesji coachingowej to 1 godzina zegarowa

  • koszt jednej sesji to 200 - 250 zł

  • spotkania odbywają się zdalnie, na platformie popularnych komunikatorów internetowych (np. narzędzie Zoom) od poniedziałku do czwartku

  • a ponieważ będziemy pracować zdalnie, w czasie naszych sesji będziemy też ćwiczyć konkretne techniki
     

Są to oczywiście ramy wyjściowe, a nasz coachingowy kontrakt możemy dostosować do Twoich indywidualnych potrzeb. Czas trwania sesji oraz ich  liczba mogą się różnić, tak abyś z Coachingu Pracy Zdalnej skorzystał jak najwięcej.

Informacje o Coachingu Pracy Zdalnej - Empowerment Coaching Kraków
bottom of page