top of page

Projekcja osobistego cienia - TED VideoW tej rozmowie Dr Mortenson przenosi nas od poczucia bezradności do umiejętności skutecznego zachowania, skupiając się na Cieniu Osobistym i wyjaśniając jak rzutujemy swój Osobisty Cień na innych ludzi. Steve Mortenson jest profesorem komunikacji na Uniwersytecie Delaware. Jego nauczanie i badania koncentrują się na umiejętnej komunikacji, zarządzaniu emocjami i skutecznym przywództwie.


Jak projektujemy swój Osobisty Cień na innych

Dr Mortenson w niezwykle zgrabny sposób wyjaśnia czym jest Cień Osobisty, kiedy powstaje i jaki ma wpływ na nasze życie. Pokazuje również w bardzo praktyczny sposób jak nasz Osobisty Cień wpływa na nasze relacje z ludźmi.


Jak mówi : „Kiedy się wycofujemy, tracimy osobistą siłę (…) Tracimy umiejętność nie robienia i nie mówienia rzeczy, których będziemy później żałować”.


Związek pomiędzy Osobistym Cieniem, a zdrową asertywnością

Ta prezentacja odnosi się również do niezwykle ważnego aspektu mówienia „nie” w uprzejmy, opanowany i skuteczny sposób.


Poświęć 15 minut na obejrzenie tego filmu. Wyposaży cię w potężną wiedzę psychologiczną, która może w bardzo pozytywny sposób wpłynąć na wszystkie twoje interakcje międzyludzkie: w pracy, w domu, w społeczeństwie.


Zobacz także:

Jak radzić sobie z emocjami? Co ukrywasz w swoich zakamarkach?

Poczucie sprawstwa. Jak często musisz, a jak często wybierasz?

Czy duchowość może być ucieczką od rzeczywistości?


Life Coaching, Kraków, online

Jak powstają emocje - bezpłatny ebook pdf

206 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
Post: Blog2_Post
bottom of page